Haberler

Logitech Firması, iPad 7 için Tasarladığı Slim ve Rugged Folio’yu Tanıtıma Çıkardı

İpad 7 için özel olarak olarak tasarlanan Slim ve Rugged Folio Logitech tarafından duyuruldu.

Salı günü gerçekleşmiş olan Apple Özel Etkinliği çerçevesinde yeni iPad 7’nin tanıtımı yapılmıştı. Logitech de sahip olduğu cihaza görünüm ve fonksiyonellik kazandırmayı dileyen kullanıcılar için yeni aksesuarlarını sundu. Apple’ın haftanın ilk günlerinde düzenlemiş olduğu faaliyetlerde, 10,2 inç ekrana sahip iPad 7’de tanıtımı yapılan ürünler içerisinde yer almış bulunuyordu. Kullanıcılarını maddi açıdan çok fazla sıkıntıya sokmayacak olan bu yeni model Smart Keybord ile satışa çıkarılıyor. Fakat Smart Keybord’dan istediği verimi alamayan ya da biraz farklılık olsun isteyen kullanıcılar için birtakım başka seçenekler de mevcut bulunuyor. Logitech çalışanları, hâlihazırda yeni iPad ürünü için pek çok değişik aksesuar üretimlerine start veriyor. Bahsi geçen bu aksesuarlar içerisinde Logitech Slim Folio ve Rugged Folio klavyeleri de yer alıyor.

Nitelikli Muhafaza için Geliştirilen Logitech Rugged Folio

Logitech Rugged Folio, bilhassa bir nebze daha koruma icap eden ortamlarda çalışan bireyler için tasarlanmış ve bu senenin Ekim ayında 140 dolarlık yani takribi 800 TL’lik bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bir diğer yandan da Logitech Slim Folio, bu senenin Kasım ayı içerisinde 100 dolar yani yaklaşık olarak 570 TL’lik bir fiyat etiketi ile bizlerle buluşuyor.

Logitech’in Tanıttığı Yeni Aksesuarlar: Slim Folio ve Rugged Folio

Logitech’in tanıtıma çıkardığı bu yeni aksesuarlar iPad cihazınıza koruma sağlamasının yanı sıra aynı zamanda dizüstü kullanabilmenize de olanak tanıyan bir klavye ile geliyor. Sahip olduğu klavyelerin tuş takımlarının da üst düzey rahatlıkta ve yeterli büyüklükte olduğu ekleniyor. Rugged Folio, destek ayağının bulunmasının yanı sıra darbe emici özelliği de sahip bir şekilde geliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla