Haberler

Meraklıları İçin Sony Walkman Tekrar Aramızda

Sony Walkman'ın yeni amiral gemisi WH-H910N karşınızda...

Bir döneme damgasını vuran popüler müzik dinleme aracı Walkman’ler, tekrar geliyor. Üstelik bu sefer Sony kalitesi ve akıllı cihaz teknolojisi özelliği ile. Aynı zamanda ear kulaklıkları ile daha güçlü ses efektleri ve çözünürlüğü ile.

Bildiğiniz gibi Walkman, Sony tarafından 1997 yılından beri üretiliyor ve Walkman denince akla ilk olarak Sony geliyor. Fakat aradan geçen onca sene içerisinde büyük bir çöküş içine girerek Nokia gibi piyasadan silinme noktasına gelen Sony Walkman’ler tekrar toparlanma sürecine girdi ve mükemmel seçenekleri ile teknoloji ve müzik severlerle tekrar buluştu.

WH-H910N Kodu İle Geliyor

WH-H910N kodu ile gelen Sony Walkman, kulak üstü kulaklığı ile bu alandaki ikinci deneyimini gerçekleştirecek. Çift Gürültü Sensör teknolojisi ile gelen cihazın, daha fazla ses efektlerine ve ortam seslerine adaptasyonu sağlanmış durumda. Aynı zamanda farklı dış ses düzeylerini de bir hayli azaltan bu teknoloji sayesinde, müziklerinizi daha keyifli bir şekilde dinleme fırsatı yakalayacaksınız.

Yüksek çözünürlükte sesi ile mükemmel bir seçenek olacak cihaz, DSD ve S-Master HX destekli olarak gelecek. DSD ve S-Master HX sayesinde, online müzik keyfini, normal müzik dinliyormuş gibi dinleyebileceksiniz. Herhangi bir ses kopukluğu veya ses çözünürlüğünde azalma görmeyeceksiniz.

5 Farklı Renk Seçeneği ve Harika Tasarımı İle Geliyor

Ülkemizde de piyasaya sürülerek teknoloji meraklılarına sunulan Sony Walkman, tüm zevklere hitap etmesi için Unisex renk seçimleri de dahil 5 farklı renk kombinasyonuna sahip. Siyah, turuncu, kül yeşili, mavi ve kırmızı renklerini bulabilirsiniz. Mükemmel konforu ve kulağı ağrıtmayan özelliği ile sizler için harika bir seçenek olacak. Cihazdaki en büyük yenilik ise dilediğiniz müziği online platformlardan çekmenizi sağlayacak Google Assistant özelliği olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı