Haberler

Netflix, Yeni Bir Özellik Duyurdu

Netflix yalnızca kısıtlı bir kullanıcı kitlesine yeni bir özellik duyurdu, işte detaylar.

Netflix geçtiğimiz günlerde oldukça fazla trendlerdeydi. Bunun nedeni ise Türkiye pazarından çekildi diye haberler çıkmasıydı, ancak Netflix Türkiye ekibinden gelen haberler ile çekileceği haberlerinin asılsız olduğu ortaya çıktı.
Netflix, kendini geliştirme konusunda oldukça yenilikçi bir şirket olduğunu söyleyebiliriz. Şuan için yalnızca belirli bir izleyici kitlesine sunduğu yeni bir özellik ile, netflix platformuna eklenecek yeni filmleri, dizileri eklendiği tarihe göre kategorilere bölerek izleyicilerin rahatlık ile takip etmesini sağlayacak, bu sayede kullanıcıların işleri çok daha rahatlayacak. Ayrıca netflix kullanıcıları yeni dizi veya filmler ile ilgili hatırlatıcılar oluşturabilecek. Yani yeni özellikler belirli bir kitleye eklenecek. Daha sonra ise tüm kullanıcılara eklenmesi planlanıyor.
Son dönemde yükselişe geçen ve popüler olan online dizi ve film içeriklerinin olduğu platform olan Netflix, son zamanlarda aldığı kararlar ile gündemde asla inmeyi planlamıyor. Tüm dünyada popüler sitelerin arasına adını yazdırarak yeni özellikler ile kullanıcıları kendine çekmeyi sürdürüyor.
Netflix belirli bir kitleye yapacağı bu yeni özellikler ile kullanıcılara kolaylık sağlayacak. En son olarak sitesine yeni bir sekme ekledi. Bu sekme “Son Eklenenler” olarak geçiyor ve bu sekme ile netflix izleyicileri son günlerde yayınlanan ve ileri ki zamanlarda yayınlanacak olan içeriklerin bir ön izlemesini paylaşıyor.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı