Mobil

Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 Modelleri Geliyor

Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 modelleri için yeni bir bilgi ortaya çıktı. Telefonların ne zaman tanıtılacağına ilişkin son bilgiler neler? Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 tasarımı nasıl olacak?

Nokia, akıllı telefonlarını yenilemeye devam ediyor. Marka amiral gemisi Nokia 9 modelinden sonra işleri hızlandırmaya başladı. Bu kez hedefteki iki yeni modelin ise Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 akıllı telefonları olması bekleniyor.

Yine orta segment akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 akıllı telefonlarının teknik özellikleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Son olarak Nokia 7.2 modelinin tasarımı ve iki model için beklenen tanıtım tarihi konusunda bilgiler ortaya çıktı.

Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 Neler Sunacak?

Yeni akıllı telefonların özellikler kamera kısmında fark yaratması bekleniyor. Kamera kısmında çok sayıda arka kamera kullanımına geçiş yapılacak. Bu noktada dikkat çeken model Nokia 7.2 akıllı telefonları olacak.

Nokia 7.2 akıllı telefonlarında tam 3 arka kamera yer alacak. Dairesel bir kamera alanı içerisine yerleştirildiğini görmemizin mümkün olacağı kameraların 3 adet olması bekleniyor.

Mate 20 modellerine benzer bir dizilim sunduğunu görmenin mümkün olacağı tasarım kısmında 3 kameranın destekleneceği 4.alanda ise flaş ışığının yer alması söz konusu olacak. 3 adet kamera ve bir de flaş ışığının yer aldığı kamera alanının hemen altında ise parmak izi sensörlerinin kullanıldığını göreceğiz.

Nokia 6.2 ve Nokia 7.2

Yine ekran kısmında ise çentik alanının bulunmadığını görmek mümkün olacak. Çentik alanı yerine ön kameranın ekran üzerine konumlandırıldığını görmek mümkün olacak. Kameranın ekran üzerine konumlandırılması, ekran gövde oranının artış göstermesini sağlayacak.

Bunun dışında Nokia 6.2 akıllı telefonlarının tasarımının nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi ortaya çıkmadı. Her iki akıllı telefon modelinin tanıtımının ise Eylül ayında yapılacağı bilgisi var.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı