Blog

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalar

İhtiyacınız olan Android uygulamaları neler olabilir? Bizce...

Android cihazınızda olmazsa olmaz uygulamaların hangileri olduğunu merak ediyorsanız, bu yazımızda sizlere mükemmel uygulama seçeneklerini sunuyoruz. Bu uygulamalar sayesinde, hem daha mükemmel bir deneyim yaşayacak, hem eğlenceli vakit geçirecek hem de ihtiyacınız olanlara sahip olabileceksiniz. İşte onlardan birkaçı…

Youtube

Eğer, Youtube’nin keyifli dünyasını Androi cihazınızda da takip etmek istiyorsanız; bu uygulama tam size göre.

 

Google Maps

Akıllı cihazınızda 3 boyutlu navigasyon hizmeti alabileceğiniz bu uygulama, Android kullanıcılarına özel olarak üretilmiş mükemmel bir uygulamadır.

 

Dolphin Browser™ HD

Eğer ekranı iki bölüm olarak kullanıp bir alanda dilediğiniz bir uygulamayı çalıştırırken, öteki bölümde farklı bir uygulamayı kullanmak isterseniz; Dolphin Browser™ HD tam size göre. Tüm uygulamalar ile senkronize etmeyi unutmayın!

 

Facebook, Twitter, Whatsapp, Line, Instagram

Eğer sosyal medya aleminde oldukça aktif bir kullanıcıysanız; akıllı cihazınızda olmazsa olmaz Android uygulamaları seçeneklerinin başında kuşkusuz Facebook, Twitter, Whatsapp, Line, Instagram uygulamaları geliyor. Bu uygulamaların birçoğu yüklü olarak gelmesine rağmen, yüklü olarak gelmemişse veya yeni güncellemeler yapılmışsa, Google Play’den bunu takip edebilirsiniz.

 

Barcode Scanner

QR kodu verilen herhangi bir uygulama, kitap, gönderim, mail veya aklınıza gelebilecek tüm bilgileri görüntülemenizi sağlayan Barcode Scanner ile daha mükemmel bir Android deneyimi yaşayacaksınız.

 

Advanced Task Killer

Eğer cihazınızın pil performansından memnun değil ve sürekli olarak azaldığından yakınıyorsanız; bunun en büyük nedenlerinden biri de Arka planda çalışan uygulamalardır. Bu uygulamaları otomatik olarak önem durumuna göre Advanced Task Killer uygulaması sayesinde sonlandırabilirsiniz.

 

Adobe Photoshop Express

Yine genellikle sosyal medya takipçileri için video ve resimlerde değişiklik yapılmasına izin veren Adobe Photoshop Express ile mükemmel bir resim yükleme ve üzerinde oynama deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Tiny Flashlight + LED

Karanlık ortamlarda ihtiyacınız olan en önemli şey, hiç kuşkusuz bir fener olacaktır. Tiny Flashlight + LED ihtiyacınızı fazlası ile görecektir.

 

Amazon Mobile

İhtiyacınız olan herhangi bir eşyayı, Amazon farkı ile almaya ne dersiniz?

 

AirDroid

Bilgisayarınızdan Android tabanlı akıllı cihazınızı yönetmeye ne dersiniz? AirDroid öyleyse tam size göre.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı