Mobil

OnePlus 6 Serisi için Android 10 Geliyor

OnePlus 6 akıllı telefon modeli için güncelleme yolda. Android 10 tabanlı güncellemeler neler sunacak?

Geçen sene tanıtımı yapılan ve bir anda en sevilen amiral gemisi akıllı telefonları arasındaki yerini alan OnePlus 6, döneminin en çok satan akıllı telefon modellerinden biri olmuştu. Yeni akıllı telefon modellerinin 6T serisinin de gelmesinin ardından, bu modelin diğer amiral gemisi akıllı telefonlarına da rakip olarak öne çıktığını görmüştük.

Her ne kadar OnePlus 7 serisinin piyasaya sürülmesinin ardından, bu serinin geri planda kaldığı söylense de markanın eski amiral gemisi sahiplerini sevindirecek haberler de gelmeye devam ediyor.

OnePlus 6 Serisi, OxygenOS 10 Güncellemesi Alıyor

Eski amiral gemisi akıllı telefon modeli olarak öne çıkan serinin Android 10 güncellemesi alacağı ortaya çıktı. Android 10 işletim sistemi tabanlı arayüz olan OxygenOS 10 sürümünü alacak olan OnePlus 6 akıllı telefonları, böylece yenilenmiş olacak.

OxygenOS 10

Yeni akıllı telefon modellerinde kullanılan arayüzle aynı arayüze sahip olacak olan seri, Android 10 işletim sisteminin özelliklerini de sunacak. Çok daha kullanışlı bir akıllı telefon haline gelecek olan OnePlus 6 modelleri için güncellemelerin dağıtılmaya başladığı da ortaya çıktı.

OTA üzerinden dağıtılan güncellemenin 1.8 GB boyutunda olduğu ve tüm kullanıcılara ulaşmasının da biraz daha zaman alacağı bilgisi var. Yeni sürümün nasıl artılar sunacağı konusunda testleri beklemek gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı