Oppo Katlanabilir Akıllı Saat Geliyor

Oppo yeni bir akıllı saat patenti aldı. Oppo akıllı saat teknolojisinde neler planlıyor? Katlanabilir akıllı saat neler sunacak?

Akıllı telefon modellerinden sonra, giyilebilir teknoloji ürünlerine odaklanmaya başlayan Oppo, bir yandan yeni akıllı telefon modelleri için hazırlıklarına devam ederken bir yandan da akıllı saatler için patent başvurusu yapmaya başladı.

Markanın son olarak akıllı saat ile akıllı telefonları bir araya getirecek özel bir patent başvurusunda bulunduğunu gördük. Söz konusu patent başvurusuna baktığımız zaman Oppo katlanabilir akıllı saat modelinin sunulduğunu görüyoruz.

Oppo Katlanabilir Akıllı Saat Özellikleri Neler Olacak?

Patent görselleri değerlendirildiği zaman oldukça geniş bir ekrana sahip olan standart bir akıllı saatin geleceği görülüyor. Fakat asıl dikkat çeken kısım saatin hemen altında yer alan kilit. Saatin kasasının altında yer alan bu kilit açıldığı zaman, katlanan ekran kısmını da açmak mümkün olacak.

Bu şekilde bir anda saatin üç ekranlı bir model haline dönüştüğünü görmek mümkün olacak. Muhtemelen açıldığı zaman akıllı telefon görevlerini de yerine getirebilecek olan akıllı saat, katlandığı zaman ise yeniden akıllı saat boyutuna dönmüş olacak.

Oppo

Genel kullanım için ekranın katlanması sisteminin bir hayli kullanışlı olacağı düşünülüyor. Oppo akıllı saat patent başvurusu sonrasında ortaya çıkan yeni sistemin hangi modellerde kullanılacağı ise net değil. Bunun için bir süre daha beklemek gerekiyor. Açıldığı zaman üç ekranlı bir akıllı saat olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni teknolojinin tanıtım tarihi açıklanacak olursa, sitemizden paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı