PC Üzerinden Instagram Canlı Yayın İzleme

Instagram, artık Youtube ile birlikte çok büyük bir platform haline geldi ve milyon dolarlık kazançlar dahi bu platform sayesinde kolay hale geldi. Özellikle büyük fenomenleri yaratan bu mecrada, Instagram’dan para kazanma yolları da en çok merak edilenlerden oldu. Aralarında hikaye paylaşma, resim paylaşma ve video paylaşma gibi birkaç özelliğin bulunduğu Instagram özellikleri kısmında, son birkaç aydır çok önemli farklı bir alan daha Instagram kullanıcılarına sunulmuştu. Instagram üzerinden canlı yayın izleme de bunlardan biri.

Instagram Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Aslında Android ve iOS destekli akıllı cihazlarda bunu yapabilmek son derece basit ama PC üzerinden Instagram canlı yayın izleme, sanıldığı gibi kolay bir iş değil. İşte biz de bu yüzden Instagram canlı yayın izleme pc adımlarını ve seçebileceğiniz yöntemleri burada sizlere sunmak istedik.

Öncelikle bilmeniz gereken şey; Instagram sadece akıllı cihazlar için üretilmiş uygulamalar ile açılabiliyor ve PC’ler bunları desteklemiyor. Dolayısı ile Pc üzerinden Instagram kontrolü için bazı ek uygulama, eklenti ve programlara ihtiyacınız olacak. İşte onlardan en önemlisi.

PC’den Instagram Canlı Yayın

PC’den Instagram canlı yayını için Google Chrome üzerinden bazı eklentilere ihtiyacınız olacak. Bunlardan en çok bilineni ve en kaliteli olanı IG Stories for Instagram™  eklentisidir. Öncelikle https://chrome.google.com/webstore/detail/ig-stories-for-instagram/nilbfjdbacfdodpbdondbbkmoigehodg  linkini tıklayarak IG Stories for Instagram™ eklentisini kurun. Bunu Google Chrome eklentiler sayfasından kontrol edebilirsiniz. Eklentiler kısmında karşınıza çıkacak olan bu eklenti için ON butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Bundan sonra tüm Instagram canlı yayınları kolaylıkla izlenebilir hale gelecektir.

IG Stories for Instagram™ eklentisi ile aynı zamanda Instagram ayarları ve Instagram resim ve video takibi gibi onlarca farklı işlemi de rahatlıkla yapabileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı