Razer, IFA 2019 Etkinliğinde Yeni Bir Bilgisayar Tanıtacak

Köklü laptop üreticilerinen olan Razer, IFA etkinliğinde yeni piyasaya süreceği labtopu duyuracak.

IFA 2019 etkinlikleri için heyecanlı bekleyiş sürerken teknoloji sektörünün liderlerinden Razer etkinlikler sırasında yeni bir oyuncu laptopu tanıtacağını duyurdu.

Eylül ayına girdiğimiz şu günlerde teknoloji severler gözlerini Almanya’nın başkenti Berlin’e çevirdiler. Teknoloji seven bir kitlenin gözünü Berlin’e çevirmesinin elbette ki bir sebebi var; dünyanın en önemli teknoloji firmalarının yeni ürünleri hakkında bilgi verecekleri IFA etkinliklerinin Berlin şehrinde gerçekleşecek olması. IFA etkinlikleri 6 Eylül ile 11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik süreci boyunca teknoloji severler, en yeni teknoloji ürünlerini öğrenme fırsatı yakalayacaklar

Razer firması da, IFA etkinliklerinde yeni ürünlerini tanıtacak bir firmadır. Firma ismini yüksek kaliteli oyuncu ekipmanları ile duyuran firma, Twitter’da paylaşılan posta göre bu kez bir laptop bilgisayar modeli ile teknoloji severlerin karşısına çıkacak. Razer’ın yeni duyuracağı oyuncu laptopu konusunda iddiası büyük olacak ki, daha etkinlik gününe dahi girmeden Twitter üzerinden paylaşım yapmış durumda.

Razer tarafından atılan Tweet

Razer tarafından atılan Tweet şu şekilde:

Tweet’in içinde yer alan mesajlar

Razer firmasının paylaştığı Twet’ten çıkarmamız gereken bir mesaj var. Paylaşılan Tweet’te 1 cente ve ölçü birimlerine özellikle vurgu yapılmış. 1 centin karşısında bir dizüstü bilgisayarın bulunduğu da açıkça görülmekte. Buradan çıkarılmasını istenen mesaj ise firmanın üzerinde çalıştığı oyuncu bilgisayarının kalınlığının 1 centten çok daha ince olacağıdır.

Paylaşılan postun devamında ise Razer, “8 yıl önce, dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarlarını çıkardık” diyerek geçmişe bir atıfta bulunuyor. Bugüne kadar bu bilgisayar hakkında pek fazla bilgi verilmedi fakat firmanın yaptığı bu son paylaşım, firmanın büyük bir çalışma içerisinde olduğunu gözler önüne seriyor. Razer’ın yeni oyuncu laptop’u hakkındaki en doğru bilgiye önümüzdeki günlerde başlayacak olan IFA 2019 etkinliklerinde erişebileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı