Oyun

Red Dead Redemption 2 Yeni Yamalarla Güncellendi

Red Dead Redemption 2 oyunu için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Son olarak düzenleme güncellemesi yayınlandı.

Oyun dünyasının en iddialı yapımlarından biri olarak duyurulan Red Dead Redemption 2, uzunca bir süre PS4 serisine özel olarak kaldı. Oyunun ilk sürümü de PS4 serisine özel olarak kaldığı için yapımın PC sürümüne çıkmasını beklemiyorduk. Fakat beklentilerin dışında bir durum yaşandı ve Red Dead Redemption 2 PC sürümü de yayınlandı.

PC sürümünün yayınlanmasının ardından bu seri için en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alan yapım, şimdiler de sürekli güncellemelerle gündeme geliyor. Serinin aldığı güncellemeler arasında son olarak “v1.0.11.170” serisinin yer aldığını gördük. Yeni güncelleme önemli bir güncelleme oldu çünkü, oyuna önemli düzenlemeler getiriyor.

Red Dead Redemption 2 Hataları Düzeldi

Yeni yama sonrasında ilk olarak hata düzenlemelerinin yapıldığını görüyoruz. Tek oyunculu modda yer alan ve virüs programlarının oyunu sürekli durdurmasına neden olan hatanın giderildiği açıklandı. Yani artık oyunun tam ortasındayken birden hata alıp oyundan atılmayacaksınız.

Red Dead Redemption 2

Bunun dışında oyunun çalıştırılması aşamasında yaşanan sorunların da yine bu sürümle beraber giderildiğini de belirtelim. Şu an için yeni güncellemenin tüm kullanıcılara sunulduğu açıklamalar arasında yer aldı.

Sürekli oyuna eklenen güncellemeler, Red Dead Redemption 2 deneyimini en iyi hale getirmiş durumda. Öyle ki yayınlanan güncellemeler sonrasında hem grafik yapısı iyileşti hem de söz ettiğimiz hataların giderilmesi sağlandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı