Mobil

Redmi 64 MP Telefonla Geliyor

Redmi yeni akıllı telefon modelleriyle geliyor. Bu kez kamera kısmında fark yaratacak olan Redmi akıllı telefonları neler sunacak?

Akıllı telefonlar için en önemli bileşenler arasında gösterilmeye başlayan kameralar için sürekli olarak yeni çözümler sunulmaya devam ediyor. Özellikle çok sayıda kamera kullanımının yaygınlaşmaya başladığı şu günlerde farklılık yapması beklenen markalarsan birisi de Redmi olacak.

Çok kısa bir süre önce tanıtımı yapılan Redmi K20 ve K20 Pro modelleriyle ilgiyi üzerine çeken Redmi, şimdilerde yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor ve bu kez çok daha iddialı bir kamera sistemini sunmaya hazırlanıyor.

Markanın yeni kamera sisteminde 64 MP değerinde bir ana kamera olacağı bilgisi de paylaşılmış durumda. İşte bu bilginin hemen sonrasında Redmi tarafından bir paylaşım geldi ve 64 MP kamera ile çekilmiş olan ilk fotoğraf örneği paylaşıldı.

Redmi Çok İddialı

Paylaşılan fotoğrafta dikkat çeken detaylar var. Bir kedinin fotoğrafına yer verildiğini gördüğümüz paylaşımda, kedinin tam olarak göz çevresine zoom yapıldığı görülüyor. Bu kısma zoom yapılmasının nedeni is detayları tam olarak ortaya çıkarmak.

Redmi

Fotoğrafa ve zoom yapılan alana bakıldığı zaman, en ince detayların bile net bir şekilde görüldüğüne şahit oluyoruz. Özellikle göz çevresinde yer alan tüylerin ne kadar detaylı çekildiğini net bir şekilde anlamak mümkün.

Kesin olmamakla beraber 64MP Isocell Bright GW1 Samsung lenslerinin kullanılması beklenen akıllı telefonun, çekim kalitesi çok iyi olacak gibi duruyor. Paylaşılan görsel ne derece iddialı bir akıllı telefon sunulacağını göstermiş durumda. Özellikle kamera konusunda lider modellerle yarışabilecek bir seri karşımızda olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı