Mobil

Samsung Galaxy A10s Detayları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A10s akıllı telefonları için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez Samsung Galaxy A10s panel boyutları belli oldu.

İyi akıllı telefonlar arasında yer almaya başlayan Galaxy A serisi akıllı telefonları için sürekli yenileme haberleri geliyor. Markanın A serisi için bir yandan üst segment modeller sunmaya başladığını bir yandan ise uygun fiyatlı alternatifler sunmaya başladığını görüyoruz. Bu noktada dikkat çeken modellerden birisi de Samsung akıllı telefonları olacak.

Uygun fiyatlı akıllı telefon serileri içerisinde yer almasını beklediğimiz Samsung Galaxy A10s akıllı telefonları için yavaş yavaş detaylar gelmeye de başladı. Son olarak telefonların teknik özellikleri için bilgiler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A10s Teknik Özellikleri Neler Olacak?

Yeni modelin teknik kısmında da detaylı bilgiler yok. Fakat şunu söylemek yanlış olmaz. Bu modelin ekran kısmında 6.2 inçlik bir panel kullanılacak. Son gelene raporlarda da aynı durum geçerli olacak. Samsung Galaxy A10s panellerinin çözünürlük değeri kısmında nasıl bir değere sahip olacağı konusunda da bilgiler yok.

Samsung Galaxy A10s

2 GB RAM bellek miktarı gibi oldukça düşük bir bellek miktarıyla beraber geleceği de açıklanan Samsung Galaxy A10s akıllı telefonlarının geri kalan teknik detayları için bir süre daha beklemek gerekiyor.

Özellikle telefonların işlemcisi ve sahip olacağı ekran özellikleri konusunda çok fazla bilgi bulunmuyor. Samsung Galaxy A10s sistem özellikleri ve kamera özellikleri gibi detaylar ortaya çıktığı zaman, daha fazla bilgi paylaşımı yapacağız.

Etiketler

Hakan ŞEN

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2015 yılından bu yana güncel teknoloji haberlerini Tekno Gaste takipçileri ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla