Samsung Galaxy A90 özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A90 özellikleri

Geçtiğimiz son bir hafta içinde Samsung Galaxy A90 ile ilgili bir kaç haber paylaşmıştık son çıkan sızıntılar Galaxy A90 özelliklerini açıklar nitelikte.

Telefonun Infinity-U ekran ile gelmesi netleşen cihazın kutuda görülen özellikleri ile birlikte Galaxy A90 özellikleri ortaya çıkmış oldu. Sızdırılan görseli incelediğimizde oldukça ince olduğu gözükürken metalik bir renk ile kaliteli bir malzeme ile yapılmış görünüyor ayrıca cihazın başlıca özellikleri de kutunun arka kısmında bariz bir şekilde görülmektedir. Ekranın altına gömülmüş bir şekilde parmak izi okuyucusuyla beklentilerimiz sonuca ulaşmış gibi. Cihazın görselinde herhangi bir parmak izi okuyucusu gözükmüyor. Full HD Plus Super AMOLED bir ekranla gelecek olan cihazda güç düğmesi ve ses kontrol düğmeleri cihazın sağ tarafına konumlandırılmış durumda. Cihazın arka sağ kısmına yerleştirilmiş 3 farklı kamera görünüyor. En yüksek kamerası 48 Megapiksel olurken en düşük kamerası ise 5 Megapiksel diğer kamerası ise 8 Megapiksellik sensörler barındırıyor.

Cihazın donanım özellikleri ise Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi bulunurken 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sağlıyor. Ayrıca 5G teknolojisi ile raflarda yerini alması bekleniyor. Kutu içeriği batarya ya yer vermemiş ancak Super Fast Charging teknolojisi barındıracağı da gözlerden kaçmıyor. 4 farklı renk ile çıkması beklenen Samsung Galaxy A90 kutu görselinde görünen metalımsı beyaz renkte oldukça hoş bir görüntü veriyor.

Samsug A serisini yakinen takip edenler bu cihazı almak için merakla bekliyor. Fiyatı ve ne zaman çıkacağına dair haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edin.

Henüz cihazın ne zaman çıkacağına dair bilgi yok ancak tahminen 8 eylül tarihleri arasında raflarda yerini alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı