Haberler

Samsung Galaxy S11 Farklı Renk Seçenekleri İle Geliyor

Akıllı telefon sektörü, kullanıcılara her zaman yeni modeller sunmayı başarıyor. Bu yüzden, özellikle amiral gemisi akıllı telefonlar ile birlikte farklı söylentiler de yayılmaya başlıyor. firması tarafından piyasaya sunulan yeni nesil S serisi akıllı telefonlar da bu tarz söylentilerden nasibini aldı. Cihaz, Temmuz ayında genişletilmiş ekran patentine ait görseller ile gün yüzüne çıkmıştı. Telefonun özelliklerinin de listelenmesi ile birlikte telefon üzerindeki çalışmaların halen devam ettiği sonucuna varılmıştı. Gelişmiş bir kamera sistemine sahip olması beklenen ve farklı renk seçenekleri ile gelmesi beklenen Galaxy S11 ile ilgili yeni iddialara göre renk seçenekleri arasında Aura Glow da yer alacak.

Galaxy S11’den Auro Glow Çıkışı

S11 akıllı telefonun siyah, beyaz, mavi ya da pembe gibi klişe renkler ile piyasaya sürülme olasılığı oldukça yüksek. Hâlihazırda bu renkler, Galaxy Note10’da bulunan renk seçeneklerinin aynısıdır. Fakat, Galaxy S11 için tasarlanan renk seçenekleri arasında Auro Glow da bulunabilir.

1 TB Depolama Kapasitesi

’in depolama özellikleri için farklı seçenekler sunulması bekleniyor. Seçenekler arasında 128 GB’lık ve maksimum 1 TB’a kadar çıkabilen cihazlar bulunması öngörülüyor. Ancak, 1 TB’lık seçeneğin, yalnızca Plus modeli için geçerli olabileceği tahmin ediliyor. Şirketin 2019 yılı başlarında 1 TB büyüklüğünde Universal Flash Storage duyurusu yapması, bu iddiayı doğrular nitelikte.

Plus Modelinde Kamera Sayısı Fazla

Samsung Galaxy S11’in; Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus (S11+) versiyonları ile çıkması bekleniyor. Ayrıca, normal versiyonlarda arka tarafta 3 adet kamera; Galaxy Note 10 Plus’’taki gibi Samsung Galaxy S11 Plus modelinde ise 4 adet kamera yer alabilir. Cihazda bulunacak kamera sisteminin 64 MP ve 108 MP’lik lensler, daha hızlı otomatik odaklama, gelişmiş HDR ve Tetracell teknolojisini sunacağı tahmin ediliyor. Diğer yandan, gelişmiş yüz tanıma özelliği için Time-of-Flight (ToF), portre çekimleri ve mekansal tarama da yer alabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla