Samsung Galaxy S11 Modeli 1 TB Depolama Alanına Sahip Olacak

Samsung S Serisinin yeni üyesi olan S11 depolama alanı 1 TB olacağı yönünde yeni haberler var

Günümüzde birçok kullanıcı telefonundaki alanın yeterli olmamasından şikayet ediyor. Açıklanan yeni raporda yer alan bilgilere göre Samsung’un yeni çıkaracağı modeli Galaxy S11 isimli telefon yüksek depolama seçeneği ile piyasaya çıkacak.

Bir Güney Kore firması olan Samsung, S11 modelinde köklü bir değişiklik yapmayı planlıyor. Çıkış yapmasına yaklaşık 6 ay kalmasına rağmen telefonla ilgili birçok bilgi şimdiden öğrenildi bile. Son günlerde sızdırılan detay ise oldukça önemli. Ortaya çıkan rapora göre Samsung firmasının yeni telefonunun en düşük modelinde yer alan depolama alanı 128 GB, en yüksek modelinde yer alan depolama alanı ise 1 TB olacak. Samsung firması S10+ modelinde de bu denli büyük bir depolama seçeneği sunmuştu fakat bu raporda olduğu gibi geniş bir skala belirlenmemişti.

SamMobile açıkladı

SamMobile firmasının açıkladığı rapora göre, Samsung’un yeni çıkacak telefonu olan Galaxy S11’in SM-G981 numarasına sahip cihazı 512 GB veya 128 GB depolama alanına sahip olacak. SM-G988 model numarasına sahip olan tüm cihazların depolama seçeneği 1 TB olacak. Sonuncu model olan ve SM-986 numarasına sahip olan cihaz ise 128,256 ve 512 GB depolama alanı içerecek.

Samsung’un yeni modelinin çıkmasına çok uzun süre varken ufak söylentiler bile teknoloji severleri heyecanlandırmaya yetti. Samsung S11 hakkında yeni gelişmeleri teknogaste.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı