Samsung Galaxy Tab S6 için Görseller Geldi

Samsung Galaxy Tab S6 modeli için teknik çizimler paylaşıldı. Samsung Galaxy Tab S6 tablet modelinde yer alan teknik özellikler neler olacak? Beklentiler ve yeni görseller...

Akıllı telefon dünyasının en başarılı temsilcilerinden biri olan Samsung, akıllı telefonları kadar tablet modelleriyle de öne çıkmaya başladı. Markanın yeni tablet serilerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S6 modeli olacak.

Çok kısa bir süre önce gündeme gelen yeni tablet serisinin özellikleri kısmında neler sunacağına ilişkin de önemli bilgiler var. Hatta son olarak tasarımı ortaya koyan yeni teknik çizimlerin yayınlandığını da söylemek gerekiyor. Bununla beraber beklenen tablet modeli de ortaya çıkmış oldu. Hemen yeni serinin detaylarından söz edelim.

Samsung Galaxy Tab S6 Teknik Çizimlerinde Yer Alan Detaylar

Yeni tablet modelinde farklı bir tasarım söz konusu olacak. Paylaşılan görsellere bakacak olursak, Samsung Galaxy Tab S6 modeliyle beraber gelecek olan akıllı kalemin tabletin hemen arkasında yer aldığını görmek mümkün olacak. Tabletin hemen arka kısmına bir alan yapılacağı ve bu alan içerisine de kalemin yerleştirileceği görülüyor.

Bunun dışında kalem alanının hemen üstünde de kamera bölümü yer alacak. Kamera kısmında çift kamera desteği karşımız çıkacak. Bu alanda 13 MP ve 5 MP olmak üzere iki farklı kamera kullanıldığını göreceğiz.

Samsung Galaxy Tab S6

Yine ön kısımda da standart tek bir kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak. Bu bölümde de herhangi bir değişiklik olmayacak. Yine daha önceki tablet modellerinde yer alan kamera yerleşimlerine benzer bir yerleşim karşımızda olacak.

10.5 inçlik bir ekran paneliyle beraber geleceği söylenen modelin içerisinde yer alacak olan işlemcilerin ise Snapdragon 855 olacağı iddiası var. Tabii ki işlemciler ve ekran boyutu gibi konulardan bilgilerin kesinlik kazanmadığını da belirtmek isteriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı