Samsung’un 6000 mAh Bataryası İle Öne Çıkan Galaxy M30s’in Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

M serisine eklenecek olan telefonun isminin M30s olacağı daha önce açıklanmıştı. 6000 mAh’lık bataryaya sahip olmasıyla kullanıcıların ilgisini çeken telefonun fiyatı ve özellikleri, telefonun kullanıcılara tanıtılmasına az bir süre kala ortaya çıktı.

Samsung’un 6000 mAh Bataryası İle Öne Çıkan Galaxy M30s’in Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung firmasının yeni serilerinden biri olan M serisine gelecek günlerde yeni bir telefon eklenecek. M serisine eklenecek olan telefonun isminin M30s olacağı daha önce açıklanmıştı. 6000 mAh’lık bataryaya sahip olmasıyla kullanıcıların ilgisini çeken telefonun fiyatı ve özellikleri, telefonun kullanıcılara tanıtılmasına az bir süre kala ortaya çıktı.

Samsung’un bataryası ile kullanıcılarda büyük merak uyandıran telefonu Samsung Galaxy M30s’i 18 Eylül 2019 tarihinde tanıtacak. Geçtiğimiz haftalarda özellikleri hakkında söylentiler oluşan M30s’in, birkaç özelliği ve tasarımı Amazon’un Hindistan sitesinde yayınlandı.

M30’s 174 gram ağırlığında olacak

Bundan birkaç gün önce mavi-yeşil renk tonlarına sahip olan bir modeli basına sızdırılan Galaxy M30s’in, 6000 mAh bataryaya sahip olmasıyla ağır olması bekleniyordu. Fakat bir hafta sonra resmi olarak duyurulacak olan cihazın 174 gram ağırlıkta olacağı söylenmekte. Bunun yanı sıra M30s günümüzde birçok firmanın telefonlarından kaldırdığı 3.5mm jak ve USB-C girişine de sahip olacak.

Telefonun bazı özellikleri

Samsung’un M serisine yeni bir üye ekleyeceği cihazı M30s, Super AMOLED ve 6.4 inç ekranıyla dikkat çekiyor. Telefon kamera konusunda ise 3 adet kameraya sahip. Bu kameralar sırasıyla 48 MP, 8 MP ve 5 MP olacak ve  telefonun arkasında dikey bir şekilde yer alacak.

Telefonun çentik tasarımına sahip olacağı ve 24 MP’lik ön kameraya sahip olacağı da söylentiler arasında. Bunun yanı sıra ön kameranın AR Emoji desteğine de sahip olması bekleniyor. M30s Android işletim sisteminin en yenisi olan Android 9.0 Pie ile piyasaya sürülecek. Telefonun 4 ve 6 GB RAM’e sahip iki farklı modeli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı