Şaşırtan Galaxy Fold Satış Rakamları Açıklandı

Galaxy Fold satış rakamları için ilk açıklama geldi.

Katlanabilir akıllı telefon modelleri içerisinde iddialı serilerden biri olarak pazara sunulan Galaxy Fold, satışları gecikmiş olsa bile bir hayli ses getirmeyi başarmış olan akıllı telefonlarsan biri oldu. Eylül ayında gecikmeli olarak satışa çıkan yeni akıllı telefonların, yüksek fiyatlarına rağmen satışlarının iyi olduğu konusunda bilgiler paylaşılmıştı.

Fakat satış rakamları konusunda resmi bir sayıya yer verilmemişti. Bu konuda herhangi bir paylaşım olmamıştı. Şimdi ise merakla beklenen satış rakamı konusunda açıklamalar yapıldı. Galaxy Fold satış rakamları ise markanın her şeye rağmen başarı elde ettiğini gösteriyor.

Galaxy Fold Satışları Ne Durumda?

Eylül ayından bu yana, yani sadece 3-4 aylık bir süre içerisinde yeni seri akıllı telefonların 1 milyon adet satıldığı duyuruldu. Aslında bakarsanız Samsung’un diğer akıllı telefonlarıyla karşılaştırıldığı zaman, 1 milyon satış rakamının çok yüksek olmadığı düşünülebilir. Fakat burada dikkat edilecek olan nokta başka bir nokta.

Galaxy Fold

Samsung bu üründe hem ciddi sıkıntılar yaşadı hem de satışların gecikmesinden dolayı piyasada kötü bir izlenim bırakıldı. Buna rağmen kısa sürede 1 milyon satış rakamının geçilmiş olması, markanın istediği başarıyı yakaladığını gösteriyor. 2020 yılına kadar 6 milyon satması beklenen Galaxy Fold akıllı telefonlarının şu an satış rakamlarıyla beraber markaya kazandırdığı rakam ise 2 milyar dolar olarak açıklandı. Bu değerlerle beraber Samsung’un istediği başarıyı yakaladığı kesin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı