Sigma FP Makineleri Duyuruldu

Sigma FP kameraları resmi olarak duyuruldu. Sigma FP neler sunacak?

Profesyonel fotoğraf makineleri konusunda en iddialı markalardan biri olan Sigma, geçtiğimiz günlerde yeni bir fotoğraf makinesi üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Merakla beklenen fotoğraf makineleri ise tanıtıldı. Sigma FP adıyla tanıtılan ürünün çok önemli artıları var.

Ürünün alanında ilk olma özellikleri var. İlk özellik, fotoğraf makinesinin dünyanın en küçük ve en hafif olan aynasız fotoğraf makinesi olarak tanıtıldı. Bu alanda en iddialı ürünlerden biri olan serinin detaylarına ve paylaşılan özelliklerine bakalım.

Sigma FP Neler Sunuyor?

Dünyanın en küçük aynasız fotoğraf makinesi Sigma FP, 35 mm tam boyutlu sensörler kullanmakta. Bunun yanında ISO değeri için 100-25600 değer aralığı veriliyor. Bu değer aralığıyla beraber kameranın çekim kalitesinin bir hayli artış gösterdiğini ekleyelim.

Mini boyutlara sahip olmasına karşın hemen hemen her kategori için aksesuarları destekleyen bir kamera olarak tanıtılan yeni model, farklı uyarlama ayarlarına da sahip bir model olarak öne çıkıyor.

Mini bir seri olarak karşımıza çıkan Sigma FP kameraların sadece 370 gram ağırlığında olduğunu da hatırlatalım.

Sigma FP

Tabii ki ağırlığın bu kadar düşük olması ve serinin mini bir seri olması nedeniyle taşınabilirlik konusunda da ekstra çözümler sunulduğunu söyleyebiliriz.

Özellikleri konusunda fark yaratması beklenen Sigma FP serisinin fiyatı için bir açıklama yok. Fiyat açıklamasının ve çıkış tarihinin ne zaman paylaşılacağı ise net bir şekilde açıklanmadı. Bunlar için kısa süre sonra yeni bir açıklama yapılması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı