Haberler

Sonic the Hedgehog için Fragman Yayınlandı

Sonic the Hedgehog için yeni bir fragman yayınlandığı duyuruldu. Sonic the Hedgehog fragmanında yer alan detaylar.

Efsane haline gelmiş olan çizgi dizilerden biri olan Sonic, geçtiğimiz yıllarda sinema perdelerine aktarılmak istenmişti. Serinin hayranları için ilgi uyandıran karar sonrasında film için belli başlı detaylar açıklanmıştı. Hatta filmden bazı görsellerin de yayınlandığını gördük. Film için hazırlanan Sonic karakteri ise serinin hayranları tarafından eleştiriler almaya başladı. Öyle ki hazırlanan ilk Sonic karakterinin aslı ile alakasının olmadığını gördük.

Bu durumu değiştirmek için yeniden çalışmalar başlaya yapımcılar ise kısa süre içerisinde karakteri güncelledi ve Sonic the Hedgehog karakteri ortaya çıktı. Yeni karakterle hazırlanmış olan fragmanın da paylaşıldığını belirtelim.

Sonic the Hedgehog Fragmanı

Paylaşılan fragmanda yer alan Sonic karakterinin çok daha gerçekçi olduğunu söyleyerek başlayalım. Gözleri birbirine yaklaştırılan ve ağız kısmı yeniden tasarlanan karakterle beraber Sonic the Hedgehog 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek.

Filmin aslında 7 Kasım 2019 tarihinde vizyonda olması bekleniyordu. Fakat dediğimiz gibi ilk karakter istendiği gibi tasarlanmadığı için karar değişikliğine gidildi ve karakter yeniden düzenlendi. Yeni fragmanla beraber Sonic karakterini Ben Schwartz’ın seslendireceğini ve Sonic’in ezeli düşmanını Dr.Robotnik’i de Jim Carrey’nin seslendireceğini belirtelim.

İlk fragmanın aksine yenilenen fragmanda daha çok Sonic karakterinin öne çıkarıldığını da söylemek gerekiyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi fragmanla baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı