SQUID Türkiye’de kullanıma sunuldu

Türkiye pazarının kitlesini gören SQUID, Türkiye'de kullanıma sunuldu. İşte detaylar...

Dünyanın her yerinde artık e-kitap tarzı uygulamalar meşhur olmaya ve popülaritesi artmaya devam etmektedir. Aynı şekilde Türkiye’de de bu sektör ciddi manada yükselişe geçti.

Bunu gören SQUID firması dünyanın birçok bölgesinde kullanıma çıktı ve ardından Türkiye pazarına da açılacağını duyurdu.  Türkiye pazarında Bundle benzeri bir mobil uygulama ile girecek olan SQUID, tüm dünyada ki farklı sektörlerden haberleri kendi içerisinde birleştirerek, kişisel haber sitesi haline getirmeyi planlıyor.

Peki SQUID Nedir?

SQUID, bir mobil uygulama ile dünyada ki tüm haber sitelerinden haberleri çekerek kullanıcıların ilgisine göre olan haberleri kullanıcının ilgisine sunmaktadır. Yani kısaca farklı haber sitelerinde ve diğer yayın organlarında ki haberleri bir araya getirerek kullanıcıların ilgisine göre yayın hayatına başlamayı hedeflemektedir

Kullanıcıların önemsedikleri konulara göre bir analiz yaparak kullanıcılara haberleri sunuyor. Kullanıcılar kendi kategorilerini seçerek en güncel ve ilginç haberler ile insanları etkileşim haline getirmektedir. SQUID için mobil uygulama marketlerinden indirme yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde yayın hayatına başlamıştır. 100′ den fazla kategoriler ile 20 binden fazla kaynak bularak uygulama konularını seçmek, sınıflandırmak ve makaleleri kayıt ettirmek gibi özellikler ile sunuyor. Beğenmediğiniz haberleri engelleme ile görmeyebilirsiniz. Bu sayede göz yorucu haberleri kaldırabilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı