Oyun

Steam İndirimleri için Tarihler Ortaya Çıktı

Steam İndirimleri için yeni tarihler belli oldu. Steam İndirimleri ne zaman başlıyor?

Steam, dünyanın en büyük dijital oyun platformu olma unvanını korumakta kararlı. Her ne kadar rakipler artıyor olsa da Valve yapımının bu alanda çalışmaları oldukça genişletilmiş durumda. Kullanıcıların platformu tercih etmesi noktasında en çok etkili olan ise indirimler oluyor. Oyunlarda yapılan indirimler, kullanıcıların bir hayli dikkatini çekiyor ve satışlar da aynı şekilde artıyor.

Fakat Steam genelde indirim dönemlerini son ana kadar açıklamıyor. İndirimin başlamasından sonra tarihleri öğrenebiliyoruz. Geçtiğimiz gün sızdırılan bilgiler ise bu kez firmanın yapacağı indirimlerin tarihlerini ortaya koymuş oldu. Steam İndirimleri için paylaşılan tarihlere bakalım.

Steam İndirimleri ve Tarihler

Steam Database tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre indirimler Ocak ayına kadar devam edecek. Ocak ayına kadar farklı kampanyalar göreceğiz. Göreceğimiz ilk indirim kampanyası Cadılar Bayramı İndirimi olacak. 28 Ekim tarihinde başlayacak olan indirim, 1 Kasım tarihine kadar da devam edecek.

Steam İndirimleri

Hemen sonrasında ise Sonbahar indirimlerinin sunulduğunu göreceğiz. Sonbahar indirimleri ise 26 Kasım tarihinde başlayacak ve 3 Aralık tarihine kadar devam edecek. İkinci dönemin indiriminin tamamlanmasının ardından kış indirimleri başlayacak. Kış indirimleri de 19 Aralık tarihinde başlayacak ve 2 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Sızdırılan indirim tarihleri şimdilik bu şekilde. Tabii ki bu tarihlerin henüz resmiyet kazanmadığını söylemek lazım. Kesin bilgiler için Steam açıklamasını beklemek gerekecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı