Taşınabilir Yazıcı Satışa Sunuldu!

Ofis malzemeleri söz konusun olunca akıllara ilk gelecek olan markalardan biri Epson ilginç bir ürünle karşımıza çıktı. Dünyanın en küçük taşınabilir yazıcısı olan WorkForce WF-110 Epson markası tarafından kullanıcılara sürüldü. Fiyatı ise 299.99 dolar olarak belirlendi. Ürün o kadar küçük ki evrak çantası veya sırt çantanıza hemen sığabiliyor. Ayrıca kablosuz olarak çalışacağı için lityum iyon bir bataryaya sahip.

Ofis araç gereçleri arasında en önemli cihazlardan biri yazıcılardır. İş yerlerinde veya okul hayatında yazıcılarla gerekli belgeleri kağıda aktarır ve işimizi hallederiz.  Yazıcılar bu güne kadar hep büyük ve sabit ürünler olarak bilinirdi ancak Epson ofis malzemeleri firması bu ürüne farklı bir bakış açısı getirdi. WorkForce WF-110 isimli yacızı modeli ile yazıcınız artık çantanıza dahi kolayca sığabilir.

WorkForce WF-110 yazıcısı sadece 1.59 kilogram ağırlığında, yazıcı taşınabilir olduğu için batarya ile kullanılıyor. İstenirse eğer batarya sayısı ikiye çıkartılabiliyor. Şarjı bittiğinde ise USB yada direk prizle şarj olabiliyor.

İşte Epson WorkForce WF-110

Epson marakasının yeni yazıcısı WorkForce WF-110, boyut olarak küçük ama işlev olarak büyük işler yapabiliyor. Yazıcı, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlantıları sunabiliyor. Üzerinde 1.4 inç genişliğinde renkli bir ekranı bulunuyor ve yanında bulunan tuşlar ile kontrolü sağlanıyor. Bunların haricinde vereceğimiz önemli bir bilgi ise 1 dakikada 6,7 siyah çıktı verebiliyor.

Bu yazıcı modelinin küçük olması dışında insanları kendine hayran eden bir özelliği daha var. Bu özellik ise renkli çıktı verebiliyor olması. Epson markası bu yazıcı modelinde fotoğraf baskısı yapabilme özelliğini de eklediğini belirtmeliyiz.

WorkForce WF-110, şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan büyük teknoloji mağazalarında satılıyor. 299.99’luk fiyatı ile Amerikalı kullanıcıların beğenisine sunulan yazıcı ülkemize gelir mi, gelmez mi pek fikrimiz yok.

Siz bu boyutlarda bir yazıcı kullanır mısınız?

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı