Haberler

Teknofest İçin Son Şans

Teknofest'in son gününde mükemmel gösteriler ve şovlar sizleri bekliyor olacak.

Bilim, teknoloji ve havacılık meraklıları için ülkemizin en önemli prestij festivallerinden Teknofest için artık son güne gelindi. 22 Eylül itibari ile 6 günlük dev serüven sona ermiş olacak. Bilim ve teknoloji meraklılarının büyük ilgi gösterdiği bu festivale, teknogaste ailesi olarak biz de büyük katılım gösterdik ve mükemmel anlara tanıklık ettik. Nefesleri kesen Solo Türk gösterileri, Rus savaş uçaklarının havada süzülüşü, Anka ve Hürkuş’un harika sunumu, SOM ve Hisar’ın gövde gösterisi ve TF-X’in düşman çatlatan asaleti, gerçekten de herkes gibi bizleri de büyüledi. Cumhuriyet’ten günümüze savunma sanayi panoraması ve çeşitli etkinlikler, festivalin son günü olan 22 Eylül Pazar günü de devam edecek. Eğer fırsatınız varsa, bu dev festivale katılarak merakınızı giderebilir ve bu mükemmel festivalin tadını siz de çıkarabilirsiniz.

Her Anlamda Büyüleyici Bir Festival Oldu

Açıkçası, hava savunması ve taarruz uçakları açısında bu festival her zamankilerden çok daha mükemmel kurgulanmıştı. Daha fazla yerli ve milli aracın üretilmesi bu bağlamda çeşitliliği de arttırmış oldu. Sürekli olarak televizyonda ve sosyal medyada görmeye alışkın olduğumuz kareleri, canlı ve hemen önümüzde olacak şekilde izlemek, tarifi imkansız bir heyecandı. Sizin de fırsatınız varsa, bu büyük heyecanı tatmanızı isteriz. Atatürk Havaalanına ücretsiz taşıma hizmeti ile de dilediğiniz zaman gidebilirsiniz. Ama bugün son. Çünkü 6 günlük harika serüvenin sonuna gelindi.

Son Gün Sizleri Neler Bekliyor?

Solo Türk ve Türk Yıldızları, bu günde de harika şovlar sergileyecek. Cumhuriyet’ten günümüze savunma panoraması ve sergi alanına bu gün de gidebilirsiniz. Aynı zamanda tüm taarruz ve saldırı uçak ve füze ile diğer tüm ekipmanları bugün de izleme fırsatı yakalayacaksınız. Üstelik her zaman olduğu gibi bugün de tüm bunlar ücretsiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı