Tesla Model Y Canlı Canlı Görüntülendi

Model Y için yeni bilgiler gelmeye başladı. Model Y bu kez videoda ortaya çıktı.

Tesla’nın elektrikli araçları olarak bilinen Model serisi, sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor. Bu alanda son olarak Model 3 ile kendisini gösteren markanın, şimdi ise SUV modeli üzerinde çalışmalarını başlattığı biliniyor. Dikkat çeken SUV modelleri arasında yer almasını öngördüğümüz Model Y araçlarının bu kez canlı görselleri ortaya çıktı.

Tesla’nın henüz tanıtımını yapmadığı ve testleri devam eden aracın canlı görselleri, yeni seri için beklentileri de yükseltmiş oldu. Standart modellere göre biraz daha yüksek konfor sunması beklenen aracın detaylarından söz edelim.

Model Y İddialı Bir Model Olacak

Trafikte görüntülenen yeni seri, diğer modellere göre daha uzun bir araç olacak gibi duruyor. Videoya baktığımız zaman bu modelin, özellikle arka kısmında daha geniş bir seri olarak geleceği onaylanmış durumda. Zaten bu modelin SUV sınıfına dahil olacağının açıklanmasıyla beraber böyle bir beklenti oluşmuş ve tasarımın değişeceği bir nevi onaylanmıştı.

4 farklı seçenekle sunulması beklenen Model Y aracının tasarımını da ortaya çıkaran testlerin kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Testlerin tamamlanmasının ardından yeni seri için özel bir tanıtım etkinliği düzenlenecek. Her 4 versiyonun da fiyat bilgileri ve geri kalan teknik bilgileri bu etkinlik kapsamında ortaya çıkacak.

Bu seriyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkacak olursa, aktarmaya devam edeceğiz. Şimdilik tanıtımı beklemek gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı