The Witcher için Yeni Fragman Yayınlandı

The Witcher için yeni bir fragman yayınlandı. The Witcher fragmanında dikkat çeken detaylar.

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri olan The Witcher, son olarak The Witcher 3 yapımıyla piyasadaki yerini almıştı. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan yapımın, oldukça başarılı olan senaryosunun ise kısa süre sonra bir diziye konu olduğunu göreceğiz.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve Netflix üzerinden yayınlanacağı açıklanan yapım, merakla beklenmeye başlamıştı. Netflix yapımının ne zaman yayınlanacağına ilişkin herhangi bir açıklama ise yapılmamıştı. Şimdi ise ikinci fragman yayınlandı ve yayın tarihi de netlik kazanmış oldu.

The Witcher İddialı Fragmanla Gündemde

Dizinin 2 dakika 20 saniyelik yeni fragmanı, yapımın tam olarak aksiyon dolu olacağını gösteriyor. İkinci fragmanla beraber yapımın yapısı konusunda da detaylar elde edilmiş durumda. Tıpkı oyunda olduğu gibi dev bir evrenin konu edineceği dizide bol bol aksiyon ve savaş sahneleri göreceğiz.

Başrol oyuncusu olarak Henry Cavill’i görmenin mümkün olacağı yapımın ilk bölümü ise 20 Aralık tarihinde yayınlanacak. Özellikle aksiyon sahnelerinin dikkat çekmesini beklediğimiz yapımın bölümlerinin kaç dakikalık olacağı konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bunun için de yayın tarihini beklemek gerekiyor. Öyle ki sezonun kaç bölüm süreci ya da bölümlerin kaçar dakika süreceği gibi bilgiler açıklanmadı. Şimdilik sizi aksiyon dolu ikinci fragmanla baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı