TikTok En Çok İndirilen Uygulamalar Arasına Girdi

TikTok uygulamasının son indirme rakamları açıklandı. TikTok için son durum ne?

Sosyal medyanın yeni gözde uygulamalarından biri olarak öne çıkan TikTok, son dönemde önlenemez bir yükseliş içerisine girdi. Özellikle gençler arasında giderek artan bir popülariteye sahip olan uygulama, rakip sosyal medya uygulamalarını da geride bırakmaya başladı. Açıklanan son veriler uygulamanın ne kadar öne çıktığını göstermekte. Öyle ki son verilere göre indirme sayısı 1,5 milyar rakamını geçmiş durumda.

Bu rakamla beraber sosyal medya uygulamaları arasında en popüler uygulamalar içerisinde yer alan serinin, 2019 yılı içerisinde de büyümeye devam ettiğini söylemek gerekiyor. Son olarak 2019 senesi içerisinde indirme oranları açıklanan uygulamanın, sadece yıl içerisinde 514 milyon kez indirildiği de yine paylaşılan bilgiler arasında.

TikTok Popülerliği Artıyor

Son verilere göre toplamda 1,5 milyar indirme sayısına ulaşan uygulama, bu rakamlarla en çok indirilen uygulamalar listesinde de 3.sırayı aldı. WhatsApp ve Messenger uygulamalarının hemen sonrasında gelen ve genel listede üçüncü sırada bulunan uygulamanın Instagram gibi devleri de geride bırakmaya başladığını görüyoruz.

TikTok

Bundan sonraki aşamada TikTok uygulamasının durumu ne olur bilinmez ancak sosyal medyada çok fazla tasvip edilmeyen uygulamalardan biri olarak görünüp, serinin bu kadar öne çıkması da yine ilgi çeken detaylar arasında yer alıyor. Muhtemelen Instagram’ın bu ataklara cevap verecek özellikler sunması da gündemde.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı