Mobil

Tokyo’da ESpor Heyecanı Başladı

Önümüzdeki yıl Japonya’nın başkenti Tokyo’da ESpor heyecanı başladı ve 2020 için geri sayıma geçildi. Buna göre öncelik 2 oyuna verildi ve başvurular alınmaya başlandı. Kayıtlar ve sponsorluklar için bir dizi temasa geçen ESpor Tokyo ekipleri, bu görkemli gün için oldukça heyecan verici adımlar atıyor. Bunlardan ilki Street Fighter 5 ve bir diğer ise merakla beklenen popüler oyunlardan olan Rocket League. Bakalım bu heyecan verici gelişmeler, beklediğimiz heyecanı yaratacak mı?

Tokyo’da ESpor Müsabakaları İçin 2 Güçlü Aday: Rocket League ve Street Fighter 5

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Intel, Japonya’nın Tokyo kentinde 2020 Yaz Olimpiyatları için yapılacak olan bir yarışma için kolları sıvadı ve Intel World Open’a ev sahipliği yapmak için ortak arayışına geçti. Büyük ödülün sahibini bekleyen bu çılgın turnuva için siz de başvurularınızı yapabilir ve harika bir festivale katılabilirsiniz. Esports Observer ile, Street Fighter 5 ve Rocket League, gelecek yıl 22-24 Temmuz tarihleri arasında Tokyo’da gerçekleşecek ve 2020 Olimpiyatları ile birleştirilecek. Bildiğiniz gibi gelecek sene bir de Olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapacak Tokyo. Bu da turizm faaliyetleri için harika bir haber anlamına geliyor.

Büyük Ödül Tam 500.000 ABD Doları

Çevrimiçi elemelerin yapılacağı ve her bir ülkenin temsilcilerini belirlemek üzere Polonya’nın Katowice kentinde düzenlenecek canlı elemeyle, kendi milli takımlarını temsil etme şansı yakalayan herkese izin verilecek. Psyonix, Epic Games ve Capcom ile ortaklaşa düzenlenen bu turnuvada, toplam 500.000 $ sizleri bekliyor olacak. İkincilik, Üçüncülük ve Onur ödülleri ile birlikte bu rakam tam 1 milyon ABD Dolarına yetişecek. 2020 Tokyo ESpor müsabakaları için siz de resmi web sitesi üzerinden başvurularınızı hemen yaparak bu çılgın heyecana katılabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı