İnternet

Twitter Lights Out Özelliği Genişliyor

Twitter Lights Out güncellemesi için beklenen düzenleme yapıldı. Android işletim sistemi için Twitter Lights Out güncellemesi geliyor.

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Twitter için güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. Uygulamanın son olarak iOS sürümü için yeni bir güncelleme yayınlanmıştı. iOS sürümü için yayınlanan Twitter Lights Out güncellemesi sonrasında karanlık temanın kullanıma girdiğini görmüştük.

Bu sayede iOS kullanıcılarının artık karanlık modu kullanarak sosyal medya uygulamasının tamamen siyah temada kullanmasına izin verilmişti. Güncellemenin yayınlanmasının ardından yeni özelliğin Android işletim sistemi için de gelip gelmeyeceği tartışma konusu olmuştu.

Bu konuda da merak edilen detaylar ortaya çıktı. Yapılan son açıklama sonrasında Twitter Lights Out özelliğinin Android işletim sistemi için de hazırlandığı belirtildi.

Twitter Lights Out Geliyor

Yapılan paylaşımlar sonrasında Twitter Lights Out özelliğinin Android işletim sistemi için de geleceği doğrulanmış oldu. Yeni güncellemenin ne zaman geleceği konusunda da bazı bilgiler yayınlandı. Buna göre yeni özelliğin kullanılması için Android işletim sisteminin Android Q sürümünü beklemek gerekecek.

Twitter Lights Out

Doğrudan Twitter yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu özelliği kullanmak için Eylül ayını beklemek gerekiyor. Eylül ayında gelecek olan güncelleme sonrasında karanlık mod özelliğini kullanabileceğiz.

Güncellemenin iOS işletim sisteminde olduğu kadar başarılı bir kullanımının olup olmayacağı konusunda ise net bilgiler bulunmuyor. Bunun için yayının yapılmasını beklemek gerekiyor. Android işletim sistemi kullanan tüm cihazlar için yeni özelliğin geçerli olacağını da ekleyelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı