İnternet

Ücretsiz VPN Hizmeti veren siteler (2019)

Başta ülkemiz olmak üzere birçok ülkede bazı siteler, uyguladıkları politikalar neticesinde erişim kısıtlanabiliyor veya tamamen yasaklanabiliyor. Bu tip yasaklamalarda kullanıcılar genellikle ‘VPN’ hizmetinden faydalanabiliyorlar. Sadece ülke tipi yasaklar değil Çalışmış olduğunuz ofislerde, okullar ve devlet dairelerinde kısıtlamalar uygulanmaktadır. Kısıtlamaların olduğu bölgelerde’de, Sanal sunucu yani ‘VPN’ sizlerin yardımınıza yetişmekte ancak bu tip hizmetler genelde paralı olarak yada kısıtlı hizmet vererek işlem yürütmektedirler. Bu haberimizde sizlere 2019 yılının en iyi ücretsiz ‘VPN’ hizmeti veren siteleri açıklayacağız.

Ücretsiz VPN Hizmeti veren siteler

  • IPVanish

IPVanish, gelişmiş kullanıcı seçeneği ile öne çıkan VPN hizmeti sunuyor. Ayrıca kullanıcı ara birimi oldukça basit ve detaylı bir şekilde donatılmış olduğundan tercih sebebi olabilir. Ancak bu sitem sizlere sadece 3 gün boyunca deneme süresi vermektedir daha sonrasında ücretli üyeliğe geçmeniz gerekecektir.

  • NordVPN

NordVPN, diğer VPN hizmeti veren şirketlerden diğer bir dikkat çekici özelliği, Oldukça basit ve kolay bir kullanıcı menü alt yapısı sayesinde ilk defa VPN kullanacaklar bile kolaylıkla kullanabilirler. Ayrıca kullanıcıların güvenliği konusunda oldukça hassas davranan NordVPN, bir haftalık ücretsiz deneme sürümü kullanmanıza olanak tanıyor.

  • ExpressVPN

Deneyimli kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ExpressVPN, sağlam alt yapısı ve diğer VPN hizmeti sağlayan şirketlere göre biraz daha düşünceli davranarak kullanıcılara 30 gün boyunca ücretsiz kullanmalarına izin veriyor. Yüksek hızlı alt yapısıyla kullanıcılarını bekliyor.

  • Windscribe

Bilinen ücretsiz VPN hizmeti sunan Windscribe, belkide en uygun şekilde kullanıcıları memnun eden firma olabilir. Çünkü bu firma gündelik kısıtlama sunmuyor sizlere her ay 10 GB kullanım kotası sunmakta bunu aştığınızda ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Zor anlarınızda her zaman yanınızda olması gereken en iyi ücretsiz hizmeti veren firmadır.

  • Hotspot Shield

Bir çok kişinin kullandığı ve bildiği bir Firma olarak bilinen Hotspot Shield, kullanıcıların veri gizliliğini sattığı iddiası ortaya atılınca eski popülerliği kalmasa’da yinede kullanıcılar tarafından tercih edilmekte. İlk kullanım olarak sizlere 1 haftalık deneme hizmeti sunuyor daha sonrasında uygun fiyat seçenekleri listesinden satın alarak devam edebilirsiniz.

[affiliate_news id=”874″]

Sizlere bilinen en iyi VPN hizmeti veren siteleri sunmaya çalıştık bunlar bir süre sizin ihtiyacınızı giderecektir. Ücretli olarak devam etmek isterseniz NordVPN sizin her türlü ihtiyacınızı giderecek ve güvenliğinizi sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı