Vivo Y90 Çizimleri Paylaşıldı

Vivo Y90 akıllı telefonları için teknik çizimler ortaya çıktı. Vivo Y90 nasıl bir tasarım kullanacak? Teknik çizimlerde yer alan detaylar neler?

Genelde tasarımlarıyla öne çıkan akıllı telefonlar sunmaya başlayan Vivo, son yıllarda bu alanda en iddialı markalardan biri haline geldi. Başta belirttiğimiz gibi daha çok tasarımlarıyla öne çıkan markanın son olarak üzerinde çalıştığı akıllı telefonlar ise Vivo Y90 modeli olarak duyuruldu. Hem sistem özellikleri hem de teknik özellikleri merak edilen yeni akıllı telefonların detayları da paylaşılmaya devam ediyor.

Son olarak Vivo Y90 akıllı telefon modelinin tasarımını gösteren bazı teknik çizimlerin paylaşıldığı açıklandı. Bu kez telefonların ekran tasarımı da ortaya çıkmış oldu. Özellikle çentik alanı kullanımı ve kamera alanları için kullanım detayları dikkat çekecek şekilde.

Vivo Y90 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların teknik çizimlerine göre tasarım kısmında su damlası çentik alanını göreceğiz. Su damlası çentik alanının üst kısımda çerçevesiz bir yapı sunulmasını sağladığını söylemek yanlış olmaz. Alt kısımda ise çerçeve alanı kullanılmaya devam ediyor. Fakat bu alanda eski modellere göre oldukça inceltilmiş durumda.

Vivo Y90

Yine ekranların yan kısımlarında da oldukça ince çerçevelerin kullanıldığını görmekteyiz. Ekran kısmında böyle bir yapı söz konusu olacak ancak arka kapak kısmında tasarım biraz daha değişiklik gösterecek. Arka kapak kısmında tek arka kameranın kullanıldığını göreceğiz.

Üst köşeye konumlandırılmış olan tek arka kameranın öne çıkacağı akıllı telefonun kamera altında flaş ışığı dikkat çekecek. Muhtemelen giriş seviyesi akıllı telefonlardan biri olacak olan serinin ekran boyutu kısmında beklentinin 6.2 inç olduğunu da belirtmek gerekiyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı