Vivo Z5 En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo Z5 akıllı telefonlarının tanıtımı öncesinde görüntüleri ortaya çıktı. Vivo Z5 akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak? Telefonun tasarımı nasıl olacak?

Akıllı telefon dünyasının en başarılı markalarından biri olmasa da yavaş yavaş popülerlik barajını aşmaya başlayan Vivo, son iki yıldır atakta. Markanın sürekli olarak yeni akıllı telefon modellerini tanıttığını görüyoruz. Bir yandan yeni modelleri sunan marka, bir yandan eski seriler için de güncellemeler yapıyor. Son olarak Vivo Z5 akıllı telefonları için hazırlıklar yapıldı.

Üstelik bu kez yeni akıllı telefonların tasarımı ve teknik özellikleri de ortaya çıktı. Telefonların tasarımı ve bu modelde de yer alan teknik özellikleri daha yakından ele alalım. Bakalım bu kez Vivo Z5 ile ne gibi artılar sunulacak? Yeni akıllı telefonların sınıfı ne olacak?

Vivo Z5 Tasarımı ve Teknik Özellikleri

Yeni akıllı telefonların ilk olarak tasarım kısmında fark sunacağını belirtelim. Telefonun ön kısmında su damlası çentik alanı bulunuyor. Paylaşılan görsellere göre su damlası çentik alanının yanlarında çerçeveler bulunmayacak.

Ön kısımda oldukça geniş bir ekran alanının sunulduğunu söylemek gerekiyor. Yeni akıllı telefonların arka kapak kısmında ise 3 arka kamera ile öne çıktığını göreceğiz. Üst üste sıralı olarak gelecek olan kameralar kısmında 48 MP + 8 MP + 2 MP değerinde kameralar bulunacak. Bunun dışında 6.38 inçlik bir panel sunulduğunu da ekleyelim.

Vivo Z5

S-AMOLED ekranların kullanıldığı akıllı telefonun ön kısmında da 32 MP değerinde bir ana kamera kullanıldığını ekleyelim. 22.5W hızlı şarj desteğiyle beraber yeni akıllı telefonların yakın bir süre sonra pazara çıkması bekleniyor.

Vivo Z5

Yeni akıllı telefonlar için yeni detaylar belli olduğu zaman sitemizde paylaşacağız. Şimdilik Vivo Z5 modelleri için paylaşılan görsellerle ve bu teknik bilgilerle idare etmek gerekiyor. Yeni detayları bekliyor olacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı