Mobil

Vivo Z5 için Özellikler Netleşiyor

Vivo Z5 modeli için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Vivo Z5 özellikleri neler olacak? Son detaylarla yeni akıllı telefonların özellikleri.

Akıllı telefonlar için beklenen birkaç önemli model var. Yeni Galaxy Note 10 akıllı telefonları, Mate 30 modelleri ve yeni iPhone modelleri gibi. Herkes tarafından merakla beklenen bu akıllı telefonlar bir yana, bir de küresel pazarda çok satması beklenen akıllı telefonlar var. Bunlardan birisi de Vivo Z5 akıllı telefonları.

Bir süredir belli başlı görselleri ve özellik detayları ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonlar için merak edilen detaylar açıklanmaya başladı. Son olarak yeni akıllı telefon modelinin ekran boyutu ve kamera özelliklerine ilişkin bazı detaylar ortaya çıktı.

Vivo Z5 Özellikleri Neler Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinin ekran kısmında AMOLED paneller karşımıza çıkacak. Super AMOLED ekran panellerine sahip olarak gelmesini beklediğimiz akıllı telefonların, Snapdragon 712 işlemcilerine sahip olduğunu görmek mümkün olacak.

Vivo Z5

Snapdragon 712 işlemcilerinin kullanıldığı akıllı telefonların içerisinde 8 GB RAM bellek miktarı bulunacak. Bu yönüyle amiral gemisi akıllı telefon modellerine yakın bir performans sunması beklenen serinin 48 MP değerinde ana arka kamerasının bulunduğunu da ekleyelim.

48 MP değerinde arka kameraya ek olarak 32 MP değerinde de ön kamera bulunacak. 4500 mAh değerinde bir bataryasının bulunması da beklenen Vivo Z5 modeli için 22.5W hızlı şarj desteğini de unutmamak gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı