Haberler

Vivo Z5 Resmi Olarak Görüntülendi

Vivo Z5 akıllı telefonları için resmi görseller ortaya çıktı. Vivo Z5 görsellerinde dikkat çeken detaylar neler oldu? Tasarım kısmında farklı bir yapı mı var?

Kısa bir süre önce yapılan paylaşımla, bazı akıllı telefon modelleri için üretimi durdurduğunu açıklayan Vivo, bu açıklamaların hemen arından “S” serisi ve “Z” serisi akıllı telefonlarına odaklanacağını açıklamıştı. Yapılan açıklamalar sonrasında ilk adım geldi ve Vivo Z5 akıllı telefonları ortaya çıktı.

Bir süredir geliştirildiği bilinen yeni akıllı telefon modelinin resmi görselleri olduğu iddia edilen görselleri ortaya çıktı. Paylaşılan görseller, yeni akıllı telefonların tasarımını ortaya çıkardığı gibi söz konusu akıllı telefon modelleri için de bir nevi doğrulama serisi oldu.

Vivo Z5 Tasarımı Dikkat Çekecek

Paylaşılan görsellere baktığımız zaman Vivo Z5 akıllı telefonlarının tasarım kısmında çok daha farklı bir yapı sunacağını görüyoruz. Öyle ki telefon tek arka kamera ya da çift arka kamera yerine, 3 adet arka kamera ile karşımıza çıkacak. Ardı ardına sıralanmış olan 3 arka kamera kullanımı yapacağı görülen akıllı telefonun, kamera alanının hemen alt kısmında bir de flaş ışığı bulundurduğunu göreceğiz.

Vivo Z5

Flaş ışığının dışında kamera alanında başka bir detay söz konusu olmayacak. Ayrıca arka kapak üzerinde herhangi bir parmak izi sensörü sunulmadığını da görüyoruz. Bu durum ekrana gömülü olarak parmak izi sensörü sunulacağını işaret ediyor. En azından şimdilik beklentilerin bu yönde olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Yine arka kapak tasarımından çıkıp ön tasarıma geçiş yaptığımızda ise su damlası çentik alanı karşımıza çıkıyor. Su damlası çentik alanının tasarımı tamamladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu kısımda daha önce sızan bilgilere dayanarak ekran çözünürlük değeri konusunda da bilgi verebiliriz. Buna göre telefonların 1080 X 2340 piksel çözünürlük değeri bulunacak. Geri kalan bilgileri tanıtım sonrasında aktaracağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı