İnternet

WhatsApp Karanlık Mod Açılış Ekranı Ortaya Çıktı

WhatsApp karanlık mod için giriş ekranı ortaya çıktı. WhatsApp karanlık mod iddialı geliyor.

Son dönemde akıllı telefon modellerinde yeni bir trend ortaya çıktı. Yavaş yavaş mobil işletim sistemlerinin karanlık mod desteği almaya başladığını gördük. Android 10 işletim sistemiyle beraber Android işletim sistemine, iOS 13 işletim sistemiyle beraber iOS 13 işletim sistemine karanlık mod geldi.

Karanlık mod desteğinin akıllı telefonların işletim sistemine gelmesiyle beraber uygulamalarda bir bir güncelleme yayınlayarak karanlık moda uyum sağlamaya başladığını gördük. Son olarak WhatsApp karanlık mod desteği gündeme gelmişti. Şimdi ise uygulamada karanlık modun nasıl bir giriş ekranına sahip olacağı ortaya çıktı.

WhatsApp Karanlık Mod Nasıl Gözükecek?

Kısa süre önce yayınlanan yeni beta sürümü 2.19.297 sürümüyle beraber WhatsApp karanlık mod giriş ekranı ortaya çıktı. Giriş ekranında yine WhatsApp logosuun yerini koruduğunu görüyoruz. Arkaplan kısmında ise çok koyu olmayan bir gri tonunun kullanıldığı görülmekte.

WhatsApp karanlık mod

Bunun dışında giriş ekranında herhangi bir değişiklik olmadığını net bir şekilde görmekteyiz. Yeni güncelleme sonrasında kullanılabilecek olan karanlık mod için son sürümün ne zaman yayınlanacağı konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Muhtemelen bu yıl bitmeden uygulamaya bir güncelleme yayınlandığını ve karanlık modun kullanıma girdiğini göreceğiz. Güncelleme daha ne gibi değişiklikler getireceği ise kesin değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı