Whatsapp Plus Nedir Ne İşe Yarar?

Piyasaya çıktığı günden beri kullananların özelliklerini henüz yavaş yavaş çözmeye başladığı, kullanmayanların ise merakla sorduğu Whatsapp Plus nedir, ne işe yarar? Sorusunun cevaplarını sizler için paylaştık.

Whatsapp Plus Nedir, Whatsapp Plus Ne İşe Yarar?

Android tabanlı cihazlar için geliştirilmiş Whatsapp messenger uygulamasına farklı özellikler katan yeni nesil 3. Taraf bir uygulama olarak bilinmektedir.

Whatsapp Plus uygulaması Whatsapp kullanımınızı daha zevkli ve kolay hale getirmektedir. Whatsapp gizliliğinin kullanıcının istediği gibi değiştirilmesi, Whatsapp temasının birçok seçenek ile değiştirilebilir olması ve Whatsapp messenger üzerinde farklı düzenlemelerin yapılmasına olanak tanıyan Whatsapp Plus, normal Whatsapp messenger yerine kullanılmaktadır.

Whatsapp Plus Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tema Özelleştirme: Plus uygulamasını kullanan kişiler, Whatsapp temalarını diledikleri gibi değiştirip özelleştirebilmektedir. İsteyen kişiler hazır temalardan kullanabileceği gibi, dileyen kullanıcı ise tema mağazasından dilediği temayı indirerek, kendi zevkine göre Whatsapp temasını kullanabilir.

Sohbet Şifreleme Özelliği: Whatsapp Plus uygulamasının en önemli ve ilgi çekici özelliklerinden birisi ise, kullanıcının sohbetlere dilediği gibi şifre koyabilmesidir. Bu sayede başkaları tarafından okunmasını istemediğiniz konuşmalarınızı şifreleyerek, gizliliğinizi daha fazla artırabilirsiniz.

Profile Bakan Kişilerin Görülmesi: Uygulama sayesinde profilinize bakan kişileri, çok rahat bir şekilde görme imkanımız bulunmaktadır.

Gizlilik: Plus uygulaması gizlilik konusunda da kullanıcılarına, önemli avantajlar sunmaktadır. Ses kaydediyor, yazıyor gibi ifadelerin gizlenmesini sağlayan uygulama aynı zamanda, okundu bilgisini de kolaylıkla gizlemenize olanak tanımaktadır.

Dosya Boyutları: Normal Whatsapp uygulamasında gönderilecek dosya boyutları, belirli bir sınırda tutulmuştur. Plus uygulamasında da dosya boyutu sınırlaması bulunmasına rağmen, bu sınırlama normal Whatsapp messenger uygulamasından 5 kat daha fazladır.

En güncel teknoloji haberleri için sitemizi takip ederek, nasıl yapılır? Sorularına cevap bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı