Haberler

Xiaomi Black Shark 2 Pro Detayları Gelmeye Başladı

Xiaomi Black Shark 2 Pro akıllı telefonları için tanıtım tarihi netlik kazandı. Xiaomi Black Shark 2 Pro yeni detayları neler?

Akıllı telefonların yeni sınıflarından biri olan oyuncu serisi akıllı telefonlara dahil olmasını beklediğimiz modelinin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda bilgileri paylaşmaya başlaya firma, son afiş görselleriyle beraber tanıtım tarihi konusunda da merak edilenleri açıklamış oldu.

Xiaomi Black Shark 2 Pro akıllı telefonlarının içerisinde yer alacak olan işlemci modeli hakkında bilgi barındıran yeni paylaşımlar, tanıtım tarihi konusunda da net bilgileri elde edilmesini sağlamış oldu.

Xiaomi Black Shark 2 Pro Ne Zaman Gelecek?

Buna göre yeni seri akıllı telefonların tanıtım tarihi için çok beklemeye gerek kalmayacak. Telefonlar ay sonunda tanıtıma çıkmış olacak. Telefonların tanıtım tarihi olarak ise 30 Temmuz tarihinin gösterildiğini ekleyelim.

Bu tanıtım tarihi önemli çünkü daha önce sıçan bilgilerde de yine 30 Temmuz tarihinden söz edilmişti. O dönem paylaştığımız haberlerde de tarih konusunda böyle iddiaların olduğundan söz etmiştik. Şimdi de benzeri bir durumun geçerli olduğunu görmek mümkün olacak.

Xiaomi Black Shark 2 Pro

Tanıtım tarihi dışında yeni akıllı telefon modellerinin içerisinde yer alacak sistemiyle ilgili de bilgiler var. Buna göre telefonların içerisinde beklendiği gibi Snapdragon 855 Plus işlemcileri bulunacak.

Bunun yanında 12 GB RAM bellek gibi oldukça iddialı bir bellek miktarı göreceğiz. Yine Xiaomi Black Shark 2 Pro için de tüm detayları ay sonunda öğrenme şansımız olacak. Ay sonunda bu modelle ilgilii merak edilen bilgileri paylaşacağız.

Etiketler

Hakan ŞEN

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2015 yılından bu yana güncel teknoloji haberlerini Tekno Gaste takipçileri ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla