Xiaomi Mi A3 Parça Parça Edildi

Xiaomi Mi A3 akıllı telefonlarının iç aksamı ortaya çıktı. Xiaomi Mi A3 nasıl bir akıllı telefon modeli? İç tasarım için detaylar neler? İşte merak edilenler.

Akıllı telefonların ne kadar gelişmiş teknolojilerle gelmeye başladığını biliyoruz. Markanın yeni akıllı telefonları için çok iddialı sistemler sunduğu görülüyor. Bu markalardan birisi de Xiaomi. Akıllı telefonları için sürekli yeni modellerle güncelleme yapan Xiaomi, bir yandan amiral gemisi modellerinde iddialı bir yandan ise orta segment modellerde iddialı.

Bu noktada markanın son akıllı telefon modellerinden birisi de Xiaomi Mi A3 serisi olmuştu. Orta segment akıllı telefon modelleri için yeni bir alternatif olarak sunulan Xiaomi Mi A3 akıllı telefonlarının, genel olarak pazarda da başarı elde ettiğini söylemek gerekiyor.

Özellikle tasarım konusunda fark yaratmayı başaran modellerden biri olan akıllı telefonların bu kez gündeme gelmesini sağlayan ise telefonların parça parça haline geldiği video.

Xiaomi Mi A3 İç aksamı

Doğrudan marka tarafından paylaşılan yeni video, Xiaomi Mi A3 akıllı telefonlarının tüm detaylarını ortaya koyuyor. Telefonun içerisinde yer alan iç aksamın nasıl olduğunu gösteren video, tamir edilebilirlik konusunda da en iyi çözümlerin sunulduğunun göstergesi. Öyle ki videoya baktığımız zaman sadece birkaç adımla telefonun söküldüğünü görüyoruz.

Arka kapağın çıkarılmasının ardından bir tornavida yardımıyla tüm parçaları sorunsuz bir şekilde çözmek mümkün oluyor. Ayrıca iç aksamı da ortaya koyan video, ne kadar iddialı ve bir o kadar da basit bir tasarımın sunulduğunun göstergesi. Şimdilik yeni akıllı telefon modeli için iFixit gibi ekipler tarafından testler yapılmadığı. Özellikle tamir edilebilirlik testlerini merakla bekliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı