Yazbee Hakkında Bilgi

Yerli mühendislerin girişimi ile bir ilke imza atıldı. Yazbee adı altında muhteşem bir sosyal medya platformu tasarlandı. Global bir marka olma yolunda kollarını sıvadığını söyleyen ekip yerli sosyal medyanın kısa sürede binlerce kişiye ulaşmasını amaçlıyor. Yazbee kurucu başkanı olan Arif Ünver bu güzel platformun 1 yıl içince 30 milyon kullanıcıya ulaşacağını ve büyük bir başarı elde edeceklerini ifade etti. 1 yıl için bu derece büyük bir başarıya imza atılıp atılmayacağı ise merak konusu.

Yapılan araştırmalara göre Türkiye sosyal medya kullanan 10, hatta bazı son araştırmalara göre dünya üzerinde 3, sırada yer alıyor. Bu da Yazbee sosyal platformunun tutabileceğini gösteriyor. Bu şekilde düşünen Arif Ünver, yapılan araştırmaların Yazbee kurulmasına zemin hazırladığını ifade etti. Peki ama bu muhteşem platformun üyelik işlemleri nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız sizi merakta bırakmamak adına bilgi verelim.

Yazbee Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

 Yazbee, yerli tasarım bir sosyal medya platformu olduğu için ülkemize destek vermek adına üye olabilir ve aktif olarak sayfayı kullanabiliriz. Bu şekilde düşünen kişiler ilk olarak siteye üyelik yapmak zorunda. Yazbee üyelik için ilk yapmanız gereken Yazbee ana sayfasına girerek sağ üst köşede yer alan üye ol butonuna tıklayarak ekranda beliren formu doldurmak. Ad, soyad gibi özel bilgilerin mevcut olduğu formu eksiksiz ve hatsız bir şekilde doldurduktan sonra kayıt ol butonuna tıklayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra siteyi aktif olarak kullanabilirsiniz.
Üyelik adımını tamamladıktan sonra profil ayarlarını yapmanız gerekiyor. Fotoğraf ekleme, ilgi alanları hakkında bilgi vermek, şehir adı yazmak ve daha birçok alanı doldurarak profilinizi oluşturabilirsiniz. Facebook, instagram gibi sosyal platformlara benzeyen  Yazbee, kolaylıkla üye olabileceğiniz bir sisteme sahip. Ayrıca Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra İngilizce dil seçeneği de mevcut. Kişi dilerse İngilizce dil seçeneğini de tercih edebilir.

Yazbee Kimin?

Yeni bir sosyal medya platformu olduğu için Yazbee kimin gibi sorular sorulmakta. Makalenin üst kısmında bahsettiğimiz gibi Yazbee, tamamen yerli bir ürün. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yazbee İndirilebilir Mi?

Yerli üretim bir platform olan Yazbee, Türkiye’de bir ilke imza atarak yabancı şirketlerin ürettiği sosyal medya platformlarına rakip olarak piyasaya sürüldü. Piyasaya sunulduğu an itibariyle büyük bir ilgi ile karşılanan platform, 50 bin kapasiteye sahip.
[affiliate_news id=”503″]
Arif Ünver yapmış olduğu son açıklamalarda Yazbee’nin kısa sürede genişletileceği ve dünya üzerinde söz sahibi olabilecek potansiyele sahip olduğunu aktarıyor. Yazbee, indirilebiliyor mu gibi sorular sorulduğu için bilgi verelim. Yazbee ilk piyasaya sürüldüğü anda indirme butonu aktif hale getirilmemişti. Ancak yapılan son çalışmalar indirme butonun aktif olarak kullanıldığını gösteriyor. Yani Android uygulamasına uyumlu tüm telefonlara bu muhteşem uygulama indirilebilir.

Yazbee Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazbee üye olduktan sonra vakit kaybı olduğunu düşünenler veya Yazbee platformunu beğenmeyenler hesap silme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyor. Kısa bir bilgi vererek hesap silme işleminin ne derece kolay olduğunu siz değerli kullanıcılara gösterelim. Yazbee, profil ayarlarına girdikten sonra en alt kısımda yer alan hesabı dondur hesabı sil butonlarından hesabınızı silebilirsiniz veya kısa süreliğine dondurabilirsiniz. Hesabı silme işlemini yaparken bazı alanları doldurmanız gerekiyor. Hesabınızı neden kapatıyorsunuz gibi sorulara cevap verdikten sonra hesabınızı tamamen silinmiş oluyor.
Yazbee platformundan dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Güzel paylaşımlar yapabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizi takip altına alabilir sohbet edebilir ve fotoğraf paylaşımında bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı