Yeni Nesil Pokemon Güncelleştirilmesi

Bir dönem ülkemizde de dahil olmak üzere dünyanın neredeyse her yerinde sık sık oynanan ve insanlar tarafından tercih edilen Pokemon GO oyunu hala daha güncelliğini korumakta ve insanlar tarafından da sık sık tercih ediliyor. İşte bunun için de oyun kurucuları oyunu günümüze uygun hale getirmeye ve güncelleştirmeler yapmaya başladılar. 5. nesil Pokemonları taşıyacak olan bu yeni nesil oyunu birçok insanın beğeneceği daha şimdiden otoriteler tarafından konuşuluyor.

Güncel Ve Farklı Pokemonlar

Yeni nesil Pokemonları söz konusu olan bu güncelleştirme ile siz de kullanabilir ve rahatlıkla oynayabilirsiniz. Söz konusu olan bu oyunu yıllardır oynayan emektar oyuncular için bu yeni güncelleme oyunu çok daha ilginç ve eğlenceli bir oyun haline getireceğe benziyor. Siz de eğer bu oyunu hala oynayanlardansanız güncellemeler ile çok daha zevkli bir oyun oynayabilirsiniz. Oyunun başlarında unova bölgesinde keşfedilen Pokemonlar artık Pokemon GO’ya doğru yola çıkacak.

Eklenecek Olan Pokemonlar

Heyecanla beklenen yeni güncelleştirme de artık çok daha fazla Pokemon ile oyunu oynayabilirsiniz. Yeni eklenecek olan Pokemonlar arasında Snivy, Tepig, Oshawott, Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove ve Blitzle yer alıyor. Bir hafta içinde eklenecek olan bu yeni Pokemonlar ile artık çok daha fazla seçeneğe sahip oluyorsunuz. Bu da muhakkak ki oyundan aldığınız zevki arttırıyor.

Karakteri Evrimleştirme

Yeni güncelleme ile oyuna yeni bir hız kazandıracak özelliklerden birisi de Pokemonunuzu geliştirebilmeniz ve evrimleşmesine izin vermenizdir. Bu sayede çok daha güçlü olan Pokemonlar ile oyunu oynayabilirsiniz. Yine bunun yanında yumurtadan yeni çıkacak olan Pokemonları da oyunun bu yeni güncellemesinde kullanabilirsiniz. Birçok farklı Pokemon dünyanın farklı yerinde yer alacak ve oyun her zamankinden daha da eğlenceli olacağa benziyor. Çünkü daha güncelleme gelmeden oldukça fazla konuşuluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı