Yeni PUBG ödüllü yarışması yarın başlıyor

Son zamanların popüler oyunu olan Pubg, ödüllü yarışmalar yarın start alıyor. Toplam ödül 335 bin dolar.

PUBG Avrupa Ligi, Avrupa’da düzenlenen bir PUBG profesyonel ligidir. Lig, Avrupa’da PUBG Corporation’ı tarafından düzenlenen 2019 Resmi rekabet sezonunu temsil etmektedir. 2019 yarış sezonu, 2019 PUBG Global Championship ile sona erecektir.

PUBG Corporation video oyunu şirketi, PUBG Avrupa Ligi’ne katılan takımlara konut ve seyahat desteği sağlamakta ve 2. aşamadan başlayarak ligin gelir payı ile takımları desteklemeye devam etmektedir.

3. aşamada, Avrupa ve BDT’den en iyi on altı takım yarışacaktır. İkinci aşamadan sonra, Lig takviminde bazı düzenlemeler yapılmış durumda. Bu nedenle, katılımcılar hala 96 maç tutmalı. Ancak program altı haftalık bir formata indirgenmiş.

Cuma, cumartesi ve pazar günleri ilk beş haftada beş maç olacak. Altıncı haftanın maçları perşembe günü başlayacak ve pazar günü altı maç yapılacak. Ayrıca, harita havuzuna Sanhok eklenmiş ve parça bombaları dışındaki herkes için el bombası atma şansı arttırılmış. Tüm oyunların formatı Squads FPP olarak belirlenmiş.

Maçlar Almanya’da Berlin Messe’de yapılacak. Altıncı haftanın sonunda, yarışmacılar toplam 350.000 ABD dolarlık payın yanı sıra 2019 PUBG Global Championship’e bilet kazanacaklar.

Ödül Havuzu Dağıtımı

  • 1.lik: 100.000 ABD Doları
  • 2.lik: 75.000 ABD Doları
  • 3.lük: 55.000 ABD Doları
  • 4.lük – 40.000 ABD Doları
  • 5.lik – 30.000 ABD Doları
  • 6.lık – 20.000 ABD Doları
  • 7. ve 8.lik – 15.000 ABD Doları

PUBG Global Championship

PUBG Global Championship, dünyadaki en iyi profesyonel takımları çok büyük bir savaş oyunu turnuvasına davet ediyor. 8 Kasım’da Los Angeles’ta başlayan PUBG Global Championship, 23 ve 24 Kasım‘da Oakland’da yapılacak olan finalde kapanış yapacak.

Bölgesel ligler ve profesyonel devreler sayesinde, ekipler PUBG Global Championship turnuvasında yer almak için tüm yıl boyunca mücadele ettiler ve etmeye de devam ediyorlar. PUBG Avrupa Ligi(PEL) ve PUBG Kore Ligi (PKL), bu yıl PUBG Classics’teki güçlü performansları ve Güney Kore’nin PUBG Uluslar Kupası’ndaki güçlü maçları sayesinde PUBG Dünya Şampiyonası’nda güçlü bir altı profesyonel takıma sahip olacak.

Bu kasım, PUBG Global Championship kazananları, ödüllerini Oakland’da alan en yeni krallar olacak.

Türkiye saati ile 18.00 start alacak olan. PEL 3. Aşama Fragmanına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. PGC eleme yöntemi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bu bağlantı adresini kullanın. PUBG’nin en iyi oyuncularının katılacağı rekabeti 30 Ağustos 2019 tarihinde bu  bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Capcom yeni oyun için kolları sıvadı : https://kozmikoyun.com/capcom-yeni-bir-resident-evil-oyunu-sunmaya-hazirlaniyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı