YouTube Music için Yeni Güncelleme Geldi

YouTube Music aralıksız müzik çalma özelliği kullanıma girdi. Yeni güncelleme ilk etapta Android cihazlara sunuldu.

Spotify, Apple Music gibi güçlü isimlerin yer aldığı alanda yeni oyunculardan biri olan YouTube Music, son dönemde ardı ardına yeniliklerle gündeme gelmeye başladı. Uygulamanın Premium sürümünde yapılan düzenlemeler bir yana, şu sıralar güncellemelerle beraber yeni özellikler de YouTube Music platformuna eklenmeye başladı.

Son olarak platforma özel bir güncelleme sunuldu ve aralıksız müzik çalma döneminin başladığı duyuruldu. Daha önce Spotify uygulamasında kullanılan ve aslında bu tip uygulamalarda alışık olduğumuz özelliklerden biri olan aralıksız çalma için şimdi de YouTube dönemi başlıyor.

YouTube Music için Yeni Özellik

YouTube Music aralıksız çalma özelliği sayesinde kullanıcıların müzikler arasında kesintisiz bir geçiş elde etmesi sağlanacak. Müzik listelerinde kesintisiz bir geçiş sunulacak olması, açıkçası müzik deneyimini olumlu yönde değiştirecek.

YouTube Music

Hem Android sürümünde hem de iOS sürümünde bir süredir denemeleri devam eden özelliğin, şimdilik sadece Android işletim sistemi için yayınlandığını da ekleyelim. Android kullanıcılarının tamamına sunulan güncellemenin iOS işletim sistemi için de yayınlanacağı açıklandı.

Fakat YouTube Music aralıksız dinleme özelliğinin bulunduğu iOS güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani şu an için güncellemenin iOS platformuna kesin olarak sunulacağı tarih ortaya çıkmadı. Yıl sonundan önce iOS kullanıcıları için de güncellemelerin gelmesi beklentisi var.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı