YouTube Music Ülkemizde Kullanılabilir Hale Geldi

YouTube Music servisi için beklenen haber geldi. Artık YouTube Music ülkemizde de kullanılabiliyor. İşte uygulamanın detayları.

Müzik servislerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu konuda iddialı birçok yapım görüyoruz. Spotify, Apple Music derken bu alanın iddialı oyuncularından birisi de YouTube Music oldu. Son dönemin en çok konuşulan ve kullanılan müzik servislerinden biri olan YouTube Music, şu sıralar ülkemiz için de kullanıma açıldı.

Uzunca bir süredir ülkemizde kullanılmayan servisin, YouTube Pre döneminden sonra ülkemizde de kullanılacağı açıklandı. Hemen uygulamanın detaylarından söz edelim. Bakalım YouTube Music neler sunacak?

YouTube Music Oldukça İddialı

YouTube Music, ana YouTube uygulamasıyla bağlantılı olarak çalışmakta. Uygulamanın doğrudan YouTube arama geçmişinizle bağlantı kurduğu görülüyor. Bu bağlantıyla beraber aramalarınıza ve alışkanlıklarınıza göre yeni öneriler sunuluyor.

Bu şekilde size çeşitli öneriler sunuluyor. Sadece ülkemiz için değil, yabancı müzik listeleri için de önerilerin sunulduğunu görüyoruz. Kullanıcıların nasıl hissettiklerine göre kendi müzik listelerini oluşturması ya da hazır müzik listeleri içerisinde seçimler yapması da mümkün kılınıyor.

YouTube Music

Yine başta belirttiğimiz gibi kullanıcılara özel önerilerin sunulduğunu da görüyoruz. Müzik alışkanlıklarına göre özel öneri olarak sunulan listelerde birçok farklı yapımın yer aldığını görebiliyorsunuz.

Şarkı sözüyle arama yapmak, şarkıyı ifade ederek arama yapmak gibi ayrıcalıkları da bulunan uygulamanın, ücretsiz ve ücretli sürümlerinin sunulduğunu ekleyelim. Eğer 29 Temmuz tarihine kadar uygulamanın Premium sürümünü satın alırsanız, 3 aylık deneme süresi de kullanıcılara sunuluyor. Tabii ki süre sınırlamalarının sunulduğunu ekleyelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı